fbpx

Máte otázky?

Služby

Co je Invent Art?

Invent Art je online galerie současného umění, která dbá především na kvalitu vybraných prací. Nakupte umění, které nejen že bude zdobit Váš interiér, ale které se Vám časem zhodnotí.

Co Invent Art prodává?

Invent Art prodává unikátní díla, která jsou námi pečlivě vybraná. Najdete u nás obrazy, fotografie, grafiky, ale i sochy a jiné instalace.

Je nákup na Invent Art bezpečný?

Jsme si vědomi, že bezpečnost je velmi důležitým hlediskem nákupu online, a proto každému takovému nákupu věnujeme dostatečnou péči. Po objednávce díla na Invent Artu, držíme platbu v bezpečí, dokud nám nesdělíte, že zboží Vám v pořádku dorazilo.

Autenticita děl je zaručena, jelikož prodáváme díla pouze žijících autorů. V případě zájmu Vám pošleme potvrzení o pravosti díla podepsané autorem.

Nákup

Jaké formy plateb Invent Art akceptuje?

V tutu chvíli akceptujeme pouze platby převodem na náš účet.

Je možné si dílo prohlédnout předem?

Chceme si být jisti, že budete s nákupem spokojeni, proto Vám dané dílo jsme schopni přivézt až k Vám domů, abyste se přesvědčili, že se Vám dílo bude hodit do interiéru.

Přeprava

Do jakých zemí zasíláme díla?

Momentálně zasíláme díla pouze po Evropské unii. V případě zájmu zaslat dílo mimo EU nás prosím kontaktujte.

Jaká je cena dopravy?

Při nákupu zboží do 5 000 Kč je dopravné jednotné, a to 250 Kč.

 

Jsme si vědomi, že hodnotnější díla jsou náročné na přepravu, proto řešíme dopravné individuálně s ohledem na potřeby určitého díla. Po objednávce nad 5 000 Kč Vás tedy budeme kontaktovat s podrobnostmi dopravy.

Za jak dlouho mi dílo dorazí?

Zboží se snažíme odeslat co nejdříve, nejpozději do 10 dní bude u Vás.